Shenzhen Shoop Teknolojisi CO

Vücut Aşınmış Polis Kameralarının Profesyonel Üreticisi!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerPolis Vücut Kameraları

CMOS OV4689 Sensörlü Çok Fonksiyonlu Giyilebilir Vücut Kamerası 3200mAh

iyi kalite vücut kameralar giymiş polis satış için
iyi kalite vücut kameralar giymiş polis satış için
5 yıldızlı tedarikçi! Çok iyi müşteri hizmetleri. Şikayet yok. Teşekkür ederim!

—— Macken

Bu kişi başa çıkmak harika ve ürün birinci sınıf!

—— Paul

Gerçekten hızlı teslimat ve mükemmel ürünler! çok sağol!

—— PONGWIT

Ben sohbet şimdi

CMOS OV4689 Sensörlü Çok Fonksiyonlu Giyilebilir Vücut Kamerası 3200mAh

Çin CMOS OV4689 Sensörlü Çok Fonksiyonlu Giyilebilir Vücut Kamerası 3200mAh Tedarikçi
CMOS OV4689 Sensörlü Çok Fonksiyonlu Giyilebilir Vücut Kamerası 3200mAh Tedarikçi CMOS OV4689 Sensörlü Çok Fonksiyonlu Giyilebilir Vücut Kamerası 3200mAh Tedarikçi

Büyük resim :  CMOS OV4689 Sensörlü Çok Fonksiyonlu Giyilebilir Vücut Kamerası 3200mAh

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shenzhen
Marka adı: Ishoop
Sertifika: CE,ROHS,IP67
Model numarası: SOP-08

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1ADET
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Bir hediye kutusunda 1 adet; Bir kartonda 20 adet, Karton Boyutu 45 * 36 * 33.5 cm
Teslim süresi: 1-3 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, Western union, MoneyGram, Paypal
Yetenek temini: Yıllık 50000 adet / yıl
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Yonga seti: AIT8328 sensor: CMOS OV4689
iskele istasyonu: İsteğe bağlı Akü Kapasitesi: 3200mAh
Hafıza kapasitesi: 16G / 32G / 64G / 128g IR Işıkları: 2 IR Işıkları
boyut: 94 mm * 61 mm * 31 mm Gece görüşü: Görünür yüz algılaması ile 15 metreye kadar
Mercek Melek: Geniş Açı 140 derece

CMOS OV4689 Sensörlü Çok Fonksiyonlu Giyilebilir Vücut Kamerası 3200mAh

 

Karoseri polis kamera özellikleri-SOP-08.pdf

 

Ürün Açıklaması:

  • We are working with our partners to improve the service you already have. Zaten sahip olduğunuz hizmeti geliştirmek için ortaklarımızla birlikte çalışıyoruz. And we will give you even more control over your data.This body camera is the latest addition to our range of top-quality police body-worn video cameras. Ve size verileriniz üzerinde daha fazla kontrol sağlayacağız.Bu vücut kamerası, en kaliteli polis vücut giyimli video kamera serimize en son eklenen.
  • Features 32 gigabytes of internal memory, Super High-Definition video recording with an amazing 64X zoom capabilities, and an outstanding 32 megapixel, high-resolution digital still camera. 32 gigabayt dahili bellek, inanılmaz 64X zoom özelliklerine sahip Süper Yüksek Tanımlı video kaydı ve olağanüstü 32 megapiksel, yüksek çözünürlüklü dijital fotoğraf makinesi sunar. It offers automatic or manual Infrared capabilities for low-light situations. Az ışıklı ortamlar için otomatik veya manuel Kızılötesi özellikleri sunar. Rear LCD display allows for reviewing videos and photos on scene. Arka LCD ekran, olay yerinde video ve fotoğrafların izlenmesine olanak tanır.
  • With the “MINI” camera attached via the included light-weight cable, the officer can re-locate the CHIEF to their belt or conceal it elsewhere. Birlikte verilen hafif kablo ile takılan “MINI” kamera ile subay, CHIEF'i kemerlerine yeniden yerleştirebilir veya başka bir yerde gizleyebilir. It has a 140 Degree wide angle lens to catch more view in sight. Görünürde daha fazla görüntü yakalamak için 140 Derece geniş açılı lense sahiptir.

 

Açıklama:

 

CMOS OV4689 Sensörlü Çok Fonksiyonlu Giyilebilir Vücut Kamerası 3200mAh

 

Ana Parametreler

Ana Yonga Seti AIT8328
sensor CMOS OV4689
Video çözünürlüğü

2304x1296 (30 fps) / 1920x1080 (30 fps)

1280x720 (60 fps) / 1280x720 (30 fps)

Video formatı H.264 .MOV
filigran Kullanıcı Kimliği, Tarih Zaman Damgası
Kamera 32Megapixels
Görüntü formatı Maksimum: 4608x3456 JPEG
Enstantane fotoğraf Video kaydı sırasında Fotoğraf Çekme
Kayıt zamanı Sürekli Kayıt süresi: 10 saat
Depolama kapasitesi 32G / 64G / 128g
IR Işıkları 2 IR ışığı
Saldırı Sensörü destek
Küresel Konumlama Sistemi Destek, Dahili, isteğe bağlı
Kablosuz internet Destek, Dahili, isteğe bağlı

 

özellikler

ad İşlev Açıklama
IR LED Işık Kayıt cihazını verimli bir şekilde 20 metrelik etkili bir çalışma yapmak için kameranın dolgu ışığının karanlık ortamında ekran siyah beyaz görüntülerini açın. Karakterin karakterinde 15 metre görebilir ve rakamında 20 metre görebilir insan vücudu.
Lens Ekranın karşılık gelen görüntüyü göstermesi için görüntüleri yakalamak için kullanılır.
Video Kayıt Düğmesi Kapatma modunda, aynı anda kaydetmeye başlamak için kayıt cihazını basılı tutun, bekleme modunda kısa süre basın, kaydı durdurmak ve içeriği kaydetmek için tekrar basın.
Güç açık / kapalı Kapatma durumunda, Açma düğmesine basın, bekleme modunda kapatmaya basın, güç tasarrufu yapmak için ekranı kapatmak için önyükleme kısa basışındaki herhangi bir duruma basın, ekranı açmak için tekrar kısa basın.
Gösterge ışığı 1 Tamamen şarj olan mavi ışığı şarj ederken ışıklar otomatik olarak söner.
Gösterge ışığı 2 The standby light green when the machine is turned on; Makine açıldığında bekleme ışığı yeşil yanar; the red light flashes when recording; kayıt sırasında kırmızı ışık yanıp söner; the yellow light flashes when recording. kayıt sırasında sarı ışık yanıp söner.
Sıfırla Açılış durumunda, sıfırlama düğmesine basarsanız, anormal durum kaydediciyle uğraşmak için kayıt cihazı kapatılır.
Metal klipsin konumu Bu konum, kayıt cihazını sabitlemek için klipslerle kullanılabilir.
TFT HD ekran Geçerli vizörü ve depolanan bilgi içeriğini görüntülemek için 2.0 inç TFT HD ekran.
Menü Press the button, in the standby mode short press to enter the menu settings, other states short press to return to the currently selected upper menu. Düğmesine basın, bekleme modunda menü ayarlarına girmek için kısa basın, diğer durumlar seçili olan üst menüye dönmek için kısa basın. Video and recording short press for important file marked; Önemli dosya için video ve kayıt kısa basış; long press for the lock screen again long press to cancel the lock screen. Kilit ekranı için tekrar uzun basın Kilit ekranını iptal etmek için tekrar uzun basın.
Üst sol Bekleme modunda, uzun süreli basma zoom görüntüsünü sürekli olarak uzaklaştırır, video oynatırken ve kısa süreli basma geri sarma işlevidir, diğer durumda seçime göz atmak için.
Büsbütün Bekleme modunda, uzun süreli basma sürekli yakınlaştırma zoom ekranıdır, video oynatılırken kısa basma hızlı ileri işlevidir, diğer durumda seçeneği seçmek için aşağı.
Geri Return to the previous step. Önceki adıma dönün. In the standby mode short press to enter playback mode; Bekleme modunda, oynatma moduna girmek için kısa basın;
USB Şarj cihazını şarj etmek için USB veri kablosu aracılığıyla, USB veri kablosu ve bilgisayar bağlantısı için kullanılabilir, verileri okuyabilir ve aynı anda şarj edebilir, otomatik olarak önyüklenebilir, harici bir kamera bağlayabilir
Ses Kayıt Düğmesi Bekleme modunda kayıt için basın, kaydı durdurmak ve içeriği kaydetmek için tekrar basın.
Fotoğraf Düğmesi Resim yapmak ve resimleri kaydetmek için bekleme modunda tuşuna basın.
Dock Bağlantısı Bekleme modunda, kızılötesi “BW işlevi” ni açmak için kısa basın, dolgu ışığını açmak için uzun basın.

 

Uygulama:

Okullar:

Öğretmenler öğrencilerini gezilere çıkarıyor
Okula devam eden ziyaretçiler
Yangın veya atıcılık gibi okul acil durumları


Güvenlik görevlileri:

There have also been numerous reports of students (their parents) suing the school in situations where teacher-student bullying may have occurred, student safety was endangered or if the student was injured. Ayrıca, öğretmen-öğrenci zorbalığının meydana gelebileceği, öğrenci güvenliğinin tehlikeye atıldığı veya öğrencinin yaralandığı durumlarda okula dava açan çok sayıda öğrenci (ebeveynleri) bildirilmiştir. Live body cameras will help the school from being wrongfully sued in situations such as those. Canlı vücut kameraları, bu gibi durumlarda okulun yanlış dava edilmesine yardımcı olacaktır. It can also help principals monitor whether security guards are doing their job properly on school grounds etc. Ayrıca, müdürlerin güvenlik görevlilerinin işlerini okul zeminlerinde vb.

 

Askeri veya SWAT:

Engaging in tactical operations may require mission operators to monitor the situation visually rather than over a radio. Taktik operasyonlara katılmak, görev operatörlerinin durumu radyo yerine görsel olarak izlemelerini gerektirebilir. It can help judge the situation that they are in and is also beneficial for training purposes where help or guidance may be required. İçinde bulundukları durumun yargılanmasına yardımcı olabilir ve ayrıca yardım veya rehberliğin gerekli olabileceği eğitim amaçları için de faydalıdır.

 

Devlet Operasyonları:

There are many government funded operations or government work which involves the use of live body cams. Devlet tarafından finanse edilen birçok operasyon veya canlı vücut kameralarının kullanımını içeren devlet işleri vardır. These may be covert or secret operations, dangerous or time precious jobs and many other use cases. Bunlar gizli veya gizli operasyonlar, tehlikeli veya zaman değerli işler ve diğer birçok kullanım durumu olabilir.

 

Yüksek Riskli İşler:

Live cams may be used in order to judge whether the employee is conducting the project in the correct manner with the appropriate safety precautions set in place. Canlı kameralar, çalışanın projeyi doğru bir şekilde yürütüp yürütmediğini uygun güvenlik önlemleriyle yerine getirip getirmediğini değerlendirmek için kullanılabilir. This may include skyscraper building operations, tunnel/mining projects, extreme weather conditions, projects in high risk neighborhoods etc. Bu, gökdelen inşa operasyonlarını, tünel / madencilik projelerini, aşırı hava koşullarını, yüksek riskli mahallelerdeki projeleri vb. İçerebilir.

CMOS OV4689 Sensörlü Çok Fonksiyonlu Giyilebilir Vücut Kamerası 3200mAh

 

 

 

 

 

İletişim bilgileri
Shenzhen Shoop Technology CO.,LTD

İlgili kişi: Fiona

Tel: 86-13682426550

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)