Shenzhen Shoop Teknolojisi CO

Vücut Aşınmış Polis Kameralarının Profesyonel Üreticisi!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerVücut Kamerası Kaydedici

2 IR Işıkları 94 Mm * 61 Mm * 31mm ile Su Geçirmez Vücut Kamera Kaydedici

iyi kalite vücut kameralar giymiş polis satış için
iyi kalite vücut kameralar giymiş polis satış için
5 yıldızlı tedarikçi! Çok iyi müşteri hizmetleri. Şikayet yok. Teşekkür ederim!

—— Macken

Bu kişi başa çıkmak harika ve ürün birinci sınıf!

—— Paul

Gerçekten hızlı teslimat ve mükemmel ürünler! çok sağol!

—— PONGWIT

Ben sohbet şimdi

2 IR Işıkları 94 Mm * 61 Mm * 31mm ile Su Geçirmez Vücut Kamera Kaydedici

Çin 2 IR Işıkları 94 Mm * 61 Mm * 31mm ile Su Geçirmez Vücut Kamera Kaydedici Tedarikçi
2 IR Işıkları 94 Mm * 61 Mm * 31mm ile Su Geçirmez Vücut Kamera Kaydedici Tedarikçi 2 IR Işıkları 94 Mm * 61 Mm * 31mm ile Su Geçirmez Vücut Kamera Kaydedici Tedarikçi

Büyük resim :  2 IR Işıkları 94 Mm * 61 Mm * 31mm ile Su Geçirmez Vücut Kamera Kaydedici

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shenzhen
Marka adı: Ishoop
Sertifika: CE,ROHS,IP67
Model numarası: SOP-08

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1ADET
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Bir hediye kutusunda 1 adet; Bir kartonda 20 adet, Karton Boyutu 45 * 36 * 33.5 cm
Teslim süresi: 1-3 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, Western union, MoneyGram, Paypal
Yetenek temini: Yıllık 50000 adet / yıl
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Yonga seti: AIT8328 sensor: CMOS OV4689
Akü Kapasitesi: 3200mAh Hafıza kapasitesi: 16G / 32G / 64G / 128g
IR Işıkları: 2 IR Işıkları boyut: 94 mm * 61 mm * 31 mm
Gece görüşü: Görünür yüz algılaması ile 15 metreye kadar Mercek Melek: Geniş Açı 140 derece

Polis için uzun süre kayıt ile 32GB IP67 su geçirmez vücut kamera kaydedici

 

Karoseri polis kamera özellikleri-SOP-08.pdf

 

Ürün Açıklaması

 

Açıklama:

The Ishoop Body Camera designed for the specific needs of law enforcement officers combines cutting edge technology in a rugged, portable and reliable design. Kolluk kuvvetlerinin özel ihtiyaçları için tasarlanan Ishoop Gövde Kamerası, en son teknolojiyi sağlam, taşınabilir ve güvenilir bir tasarımda birleştirir. Records in full high-definition audio and video with a 140-degree wide-angle field of view. 140 derecelik geniş açılı görüş alanı ile tam yüksek tanımlı ses ve video kaydı yapar.

The Ishoop Body Camera features a 2.0” digital LED screen for instant playback and review with built-in GPS to provide viewers with an exact location of recorded footage. Ishoop Gövde Kamera, görüntüleyenlere kaydedilen görüntülerin tam konumunu sağlamak için dahili GPS ile anında oynatma ve inceleme için 2.0 ”dijital LED ekrana sahiptir. The 10-hour battery life(LCD off, 1080P30 video recording), waterproof housing, infrared night vision and built-in LED flashlight make the Ishoop Body Camera extremely versatile. 10 saatlik pil ömrü (LCD kapalı, 1080P30 video kaydı), su geçirmez muhafaza, kızılötesi gece görüşü ve dahili LED el feneri Ishoop Gövde Kamerayı son derece çok yönlü hale getirir. Additionally, this camera offers pre/post event recording (set from 10-30 seconds), still-photo capture during video recording and storage capacity up to 64GB making this Body Camera a leader in its category. Buna ek olarak, bu kamera olay öncesi / sonrası kaydı (10-30 saniyeden ayarlanır), video kaydı sırasında fotoğraf çekimi ve 64 GB'a kadar depolama kapasitesi sunar, bu Vücut Kamerasını kendi kategorisinde lider yapar.

 

1. The advanced AIT8328 main control chip has better recording effect and the product runs stably. 1. gelişmiş AIT8328 ana kontrol çipi daha iyi kayıt etkisi vardır ve ürün istikrarlı çalışır. With high-definition, low-light industrial grade CMOS sensor, the image is outstanding and the color is beautiful. Yüksek tanımlı, düşük ışıklı endüstriyel sınıf CMOS sensör ile görüntü olağanüstü ve renk güzel.

2. Profesyonel su geçirmez ve toz geçirmez tasarım, IP67 su geçirmez seviye etkili bir şekilde yağmur ve toz girmesini önleyebilir.

3. Endüstriyel sınıf plastik ve yapısal tasarım, çıplak metal 2 metre serbest düşmeye dayanabilir, gövde ve veriler zarar görmez.

4. Gerçek Full HD 1080P saniyede 30 kare kamera, H.264 kodlama

 

Ana Parametreler:

 

Ana Yonga Seti AIT8328
sensor CMOS OV4689
Video çözünürlüğü

2304x1296 (30 fps) / 1920x1080 (30 fps)

1280x720 (60 fps) / 1280x720 (30 fps)

Video formatı H.264 .MOV
filigran Kullanıcı Kimliği, Tarih Zaman Damgası
Kamera 32Megapixels
Görüntü formatı Maksimum: 4608x3456 JPEG
Enstantane fotoğraf Video kaydı sırasında Fotoğraf Çekme
Kayıt zamanı Sürekli Kayıt süresi: 10 saat
Depolama kapasitesi 32G / 64G / 128g
IR Işıkları 2 IR ışığı

 

Özellikler:

 

ad İşlev Açıklama
IR LED Işık Kayıt cihazını verimli bir şekilde 20 metrelik etkili bir çalışma yapmak için kameranın dolgu ışığının karanlık ortamında ekran siyah beyaz görüntülerini açın. Karakterin karakterinde 15 metre görebilir ve rakamında 20 metre görebilir insan vücudu.
Lens Ekranın karşılık gelen görüntüyü göstermesi için görüntüleri yakalamak için kullanılır.
Video Kayıt Düğmesi Kapatma modunda, aynı anda kaydetmeye başlamak için kayıt cihazını basılı tutun, bekleme modunda kısa süre basın, kaydı durdurmak ve içeriği kaydetmek için tekrar basın.
Güç açık / kapalı Kapatma durumunda, Açma düğmesine basın, bekleme modunda kapatmaya basın, güç tasarrufu yapmak için ekranı kapatmak için önyükleme kısa basışındaki herhangi bir duruma basın, ekranı açmak için tekrar kısa basın.
Gösterge ışığı 1 Tamamen şarj olan mavi ışığı şarj ederken ışıklar otomatik olarak söner.
Gösterge ışığı 2 The standby light green when the machine is turned on; Makine açıldığında bekleme ışığı yeşil yanar; the red light flashes when recording; kayıt sırasında kırmızı ışık yanıp söner; the yellow light flashes when recording. kayıt sırasında sarı ışık yanıp söner.
Sıfırla Açılış durumunda, sıfırlama düğmesine basarsanız, anormal durum kaydediciyle uğraşmak için kayıt cihazı kapatılır.
Metal klipsin konumu Bu konum, kayıt cihazını sabitlemek için klipslerle kullanılabilir.
TFT HD ekran Geçerli vizörü ve depolanan bilgi içeriğini görüntülemek için 2.0 inç TFT HD ekran.
Menü Press the button, in the standby mode short press to enter the menu settings, other states short press to return to the currently selected upper menu. Düğmesine basın, bekleme modunda menü ayarlarına girmek için kısa basın, diğer durumlar seçili olan üst menüye dönmek için kısa basın. Video and recording short press for important file marked; Önemli dosya için video ve kayıt kısa basış; long press for the lock screen again long press to cancel the lock screen. Kilit ekranı için tekrar uzun basın Kilit ekranını iptal etmek için tekrar uzun basın.
Üst sol Bekleme modunda, uzun süreli basma zoom görüntüsünü sürekli olarak uzaklaştırır, video oynatırken ve kısa süreli basma geri sarma işlevidir, diğer durumda seçime göz atmak için.
Büsbütün Bekleme modunda, uzun süreli basma sürekli yakınlaştırma zoom ekranıdır, video oynatılırken kısa basma hızlı ileri işlevidir, diğer durumda seçeneği seçmek için aşağı.

 

2 IR Işıkları 94 Mm * 61 Mm * 31mm ile Su Geçirmez Vücut Kamera Kaydedici

 

In recent years, with the gradual strengthening of the standardization of law enforcement, in response to the construction of modern law enforcement standards, the public security law enforcement agencies in the country's political and legal organs strongly advocate the police officers equipped with law enforcement recorders to assist in the daily duty work. Son yıllarda, kolluk standartlarının kademeli olarak güçlendirilmesiyle, modern kolluk standartlarının inşasına yanıt olarak, ülkenin siyasi ve yasal organlarındaki kamu güvenliği kolluk kuvvetleri, kolluk kayıtlarına sahip polis memurlarını günlük görev çalışmalarına yardımcı olur. At present, the individual soldier law enforcement recorder has played a good role in promoting the standardization of law enforcement, multi-channel data collection, and improving the operational mechanism of the public security law enforcement system. Şu anda, bireysel asker kolluk kayıt cihazı kolluk standardizasyonunu, çok kanallı veri toplamayı ve kamu güvenlik kolluk sisteminin operasyonel mekanizmasını geliştirmede iyi bir rol oynamıştır. As a new type of information-based law enforcement and evidence-acquisition equipment, it has played an important role in collecting evidence on the spot, fixing evidence, recording all incidents, protecting the legitimate rights and interests of the police and the people, and ensuring that law enforcement officers perform their duties better. Yeni bir tür bilgi tabanlı kolluk ve delil toplama ekipmanı olarak, yerinde kanıt toplama, kanıtları düzeltme, tüm olayları kaydetme, polis ve halkın meşru haklarını ve çıkarlarını koruma konusunda önemli bir rol oynamıştır ve Kolluk kuvvetlerinin görevlerini daha iyi yerine getirmelerini sağlamak. effect. etki. Ishoop ensure that many grassroots police officers can quickly learn how to wear, use, manage and maintain individual law enforcement recorders, so that they can give full play to their advantages in command communication, investigation and resolution, public security prevention and control, social management, etc. effectiveness. Ishoop, birçok tabandan polis memurunun, bireysel kolluk kayıt cihazlarının nasıl kullanılacağını, kullanılacağını, yönetileceğini ve sürdürüleceğini hızlı bir şekilde öğrenmesini sağlayarak, komuta iletişimi, soruşturma ve çözüm, kamu güvenliğini önleme ve kontrol, sosyal yönetim avantajlarını tam olarak oynayabilmelerini sağlar. , vb.

 

İletişim bilgileri
Shenzhen Shoop Technology CO.,LTD

İlgili kişi: Fiona

Tel: 86-13682426550

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)