Shenzhen Shoop Teknolojisi CO

Vücut Aşınmış Polis Kameralarının Profesyonel Üreticisi!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerVücut Kamerası Kaydedici

Büyük Kapasiteli Pil ile Uzun Kayıt Polis Vücut Aşınmış Kamera 2 inç LCD Ekran

iyi kalite vücut kameralar giymiş polis satış için
iyi kalite vücut kameralar giymiş polis satış için
5 yıldızlı tedarikçi! Çok iyi müşteri hizmetleri. Şikayet yok. Teşekkür ederim!

—— Macken

Bu kişi başa çıkmak harika ve ürün birinci sınıf!

—— Paul

Gerçekten hızlı teslimat ve mükemmel ürünler! çok sağol!

—— PONGWIT

Ben sohbet şimdi

Büyük Kapasiteli Pil ile Uzun Kayıt Polis Vücut Aşınmış Kamera 2 inç LCD Ekran

Çin Büyük Kapasiteli Pil ile Uzun Kayıt Polis Vücut Aşınmış Kamera 2 inç LCD Ekran Tedarikçi
Büyük Kapasiteli Pil ile Uzun Kayıt Polis Vücut Aşınmış Kamera 2 inç LCD Ekran Tedarikçi Büyük Kapasiteli Pil ile Uzun Kayıt Polis Vücut Aşınmış Kamera 2 inç LCD Ekran Tedarikçi

Büyük resim :  Büyük Kapasiteli Pil ile Uzun Kayıt Polis Vücut Aşınmış Kamera 2 inç LCD Ekran

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shenzhen
Marka adı: Ishoop
Sertifika: CE,ROHS,IP67
Model numarası: SOP-08

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1ADET
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Bir hediye kutusunda 1 adet; Bir kartonda 20 adet, Karton Boyutu 45 * 36 * 33.5 cm
Teslim süresi: 1-3 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, Western union, MoneyGram, Paypal
Yetenek temini: Yıllık 50000 adet / yıl
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Yonga seti: AIT8328 Depolama sıcaklığı: -28 ~ 55 derece santigrat
Ses: Dahili Mikrofon. LCD ekran: 2 inç
Su İşareti: Video'ya Gömülü Kullanıcı Kimliği, Saat ve Tarih Damgası. boyut: 94 mm * 61 mm * 31 mm
Döngü Kayıt: Destek bip sesi uyarısı: Destek

polis için su geçirmez ses ve gece görüş ile kolluk vücut kameraları

 

Karoseri polis kamera özellikleri-SOP-08.pdf

 

Ürün Açıklaması

 

1, arayüz: standart bir 10pin USBMiniB fiziksel arayüzü vardır, USB iletişim protokolü USB2.0, USB arayüz iletim hızı 480Mbps

2. Kayıt fonksiyonu: güç açıldıktan sonra otomatik olarak çerçeveleme önizleme moduna girin, ses bilgilerini otomatik olarak kaydetmeye başlamak için ilgili düğmeye basın, kaydı durdurmak ve kaydedilen içeriği kaydetmek için durdur düğmesine basın;

3, kamera fonksiyonu: zamanlanmış kamera fonksiyonu ile, aralık süresini ayarlayabilirsiniz 5s, 10s, 20s, 30s, 1dk: 3, 5, 8 sürekli çekim elde edebilirsiniz, sürekli çekim hızı 2 / s'den daha büyük veya eşittir, Hızlandırılmış kamera fonksiyonu, aralık süresi 5s, 10s olarak ayarlanabilir.

4. Ses yayın fonksiyonu: ve ses yayın fonksiyonu

5. Video and audio synchronous recording function: During playback, there is no obvious lag or advancement of digital audio relative to the video image. 5. Video ve ses senkron kayıt fonksiyonu: Oynatma sırasında, video görüntüsüne göre belirgin bir gecikme veya dijital ses ilerlemesi yoktur. When recording/playing back a video picture, the mouth shape and sound of the characters are basically the same, and the video and audio signals are out of step. Bir video resmi kaydederken / oynatırken, karakterlerin ağız şekli ve sesi temel olarak aynıdır ve video ve ses sinyalleri adım dışıdır. The time is less than or equal to 1 s; Zaman 1 saniyeden az veya eşittir;

6. Browse, retrieve and playback functions: It has the function of browsing, retrieving and playing back the video, audio, photos and other information stored in the machine in time, etc.; 6. Göz atma, alma ve oynatma fonksiyonları: Makinede saklanan video, ses, fotoğraf ve diğer bilgileri zamanında vb. Tarama, alma ve oynatma işlevine sahiptir; in the standby mode, the law enforcement instrument can play back the latest video and audio files in one click. bekleme modunda, kolluk aracı en son video ve ses dosyalarını tek bir tıklamayla oynatabilir. And there are 2X, 4X, 8X, 16X, 64X fast forward, fast reverse mode. Ve 2X, 4X, 8X, 16X, 64X hızlı ileri, hızlı geri mod vardır.

7, karakter bindirme fonksiyonu: otomatik olarak kaydedilen video ve çekilen fotoğraflar bilgi üst üste olabilir: kolluk kaydedici numarası, zaman, tarih ve kullanıcı bilgileri;

8, operation prompts and status indication function: with sound and / or vibration mode operation prompts, including but not limited to on/off prompts, recording start / stop prompts and recording start / stop prompts. 8, işlem istemleri ve durum gösterge fonksiyonu: ses ve / veya titreşim modu işlem istemleri, bunlarla sınırlı olmamak üzere, açma / kapama istemleri, kayıt başlatma / durdurma istemleri ve kayıt başlatma / durdurma istemleri. It can display information such as battery power, charging status, system time and storage margin. Pil gücü, şarj durumu, sistem zamanı ve depolama marjı gibi bilgileri görüntüleyebilir.

9. Time correction function: When the upper computer is connected, the administrator can manually correct the time or the device automatically synchronizes with the time server through the management software. 9. Zaman düzeltme fonksiyonu: Üst bilgisayar bağlandığında, yönetici zamanı manuel olarak düzeltebilir veya cihaz yönetim yazılımı aracılığıyla otomatik olarak zaman sunucusuyla senkronize olabilir. The machine cannot modify the time. Makine saati değiştiremez.

 

Ana Parametreler:

 

Ana Yonga Seti AIT8328
sensor CMOS OV4689
Video çözünürlüğü

2304x1296 (30 fps) / 1920x1080 (30 fps)

1280x720 (60 fps) / 1280x720 (30 fps)

Video formatı H.264 .MOV
filigran Kullanıcı Kimliği, Tarih Zaman Damgası
Kamera 32Megapixels
Görüntü formatı Maksimum: 4608x3456 JPEG
Enstantane fotoğraf Video kaydı sırasında Fotoğraf Çekme
Kayıt zamanı Sürekli Kayıt süresi: 10 saat
Depolama kapasitesi 32G / 64G / 128g
IR Işıkları 2 IR ışığı

 

Özellikler:

 

Seri numarası ad İşlev Açıklama
2 IR LED Işık Kayıt cihazını verimli bir şekilde 20 metrelik etkili bir çalışma yapmak için kameranın dolgu ışığının karanlık ortamında ekran siyah beyaz görüntülerini açın. Karakterin karakterinde 15 metre görebilir ve rakamında 20 metre görebilir insan vücudu.
5 Lens Ekranın karşılık gelen görüntüyü göstermesi için görüntüleri yakalamak için kullanılır.
6 Video Kayıt Düğmesi Kapatma modunda, aynı anda kaydetmeye başlamak için kayıt cihazını basılı tutun, bekleme modunda kısa süre basın, kaydı durdurmak ve içeriği kaydetmek için tekrar basın.
8 Güç açık / kapalı Kapatma durumunda, Açma düğmesine basın, bekleme modunda kapatmaya basın, güç tasarrufu yapmak için ekranı kapatmak için önyükleme kısa basışındaki herhangi bir duruma basın, ekranı açmak için tekrar kısa basın.
9 Gösterge ışığı 1 Tamamen şarj olan mavi ışığı şarj ederken ışıklar otomatik olarak söner.
10 Gösterge ışığı 2 The standby light green when the machine is turned on; Makine açıldığında bekleme ışığı yeşil yanar; the red light flashes when recording; kayıt sırasında kırmızı ışık yanıp söner; the yellow light flashes when recording. kayıt sırasında sarı ışık yanıp söner.
12 Sıfırla Açılış durumunda, sıfırlama düğmesine basarsanız, anormal durum kaydediciyle uğraşmak için kayıt cihazı kapatılır.
13 Metal klipsin konumu Bu konum, kayıt cihazını sabitlemek için klipslerle kullanılabilir.
14 TFT HD ekran Geçerli vizörü ve depolanan bilgi içeriğini görüntülemek için 2.0 inç TFT HD ekran.
15 Menü Press the button, in the standby mode short press to enter the menu settings, other states short press to return to the currently selected upper menu. Düğmesine basın, bekleme modunda menü ayarlarına girmek için kısa basın, diğer durumlar seçili olan üst menüye dönmek için kısa basın. Video and recording short press for important file marked; Önemli dosya için video ve kayıt kısa basış; long press for the lock screen again long press to cancel the lock screen. Kilit ekranı için tekrar uzun basın Kilit ekranını iptal etmek için tekrar uzun basın.
16 Üst sol Bekleme modunda, uzun süreli basma zoom görüntüsünü sürekli olarak uzaklaştırır, video oynatırken ve kısa süreli basma geri sarma işlevidir, diğer durumda seçime göz atmak için.
17 Büsbütün Bekleme modunda, uzun süreli basma sürekli yakınlaştırma zoom ekranıdır, video oynatılırken kısa basma hızlı ileri işlevidir, diğer durumda seçeneği seçmek için aşağı.

Büyük Kapasiteli Pil ile Uzun Kayıt Polis Vücut Aşınmış Kamera 2 inç LCD Ekran

İletişim bilgileri
Shenzhen Shoop Technology CO.,LTD

İlgili kişi: Fiona

Tel: 86-13682426550

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)